Stropy, Pustaki, Nadproża, Beton, Bloczki
tel./fax 52 383 23 88

Systemy stropowe

TELE-STROP-SYSTEM oferuje najwyższej jakości stropy Teriva. Stanowią one doskonałe rozwiązanie dla domów jednorodzinnych, mieszkań oraz obiektów użyteczności publicznej. Są to stropy belkowo-pustakowe składające się z kratownic belkowych oraz z wytrzymałych pustaków. W systemach tego typu używa się pustaków wykonanych z betonu lub keramzytobetonu. Oferujemy również wytrzymałe belki Teriva, które opiera się na ścianach nośnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo również inne systemy stropowe. Na szczególną uwagę zasługują stropy keramzytowe, które cechują się bardzo wysoką trwałością techniczną. Ponadto wykazują one znaczną odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Dla obiektów o zwiększonych wymaganiach akustycznych przewidziane zostały stropy Energo 70CE. Stosuje się w nich ergonomiczne pustaki o przekroju plastra miodu, które mają dobre właściwości izolacyjne.

Kształtki stropowe

Polecamy Państwu wysokojakościowe kształtki wieńcowe. Znacząco przyspieszają one prace nad stropem, ponieważ dzięki ich zastosowaniu nie jest konieczny montaż szalunku drewnianego. Ponadto pustaki szalunkowe gwarantują równomierne rozchodzenie się obciążenia. Zrealizowany strop Teriva jest nie tylko rozwiązaniem energooszczędnym, ale również zapewniającym optymalną akustykę.

W naszym asortymencie znajdą Państwo kształtki stopowe typu L, C oraz U. Pustaki keramzytowe typu U ułatwiają formowanie nadproży oraz innych elementów konstrukcji stropu. Kształtki wieńcowe typu L stosowane są w obmurowaniach wieńca stropowego, a ich uzupełnieniem są pustaki szalunkowe typu C.

Produkujemy również bloczki fundamentowe, systemy kominowe oraz inne artykuły wykorzystywane w nowoczesnym budownictwie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

strop-Teriva

Stropy Teriva

Stropy Teriva są monolityczno-prefabrykowanymi stropami gęstożebrowymi. Składają się z belek kratownicowo-stalowych, pustaków keramzytowych oraz betonu układanego na budowie. Przeznaczone do budownictwa mieszkaniowego oraz budownictwa użyteczności publicznej.

strop-Energo

Stropy Energo 70CE

Pustak o przekroju “plastra miodu” posiada bardzo dobre właściwości akustyczne i termoizolacyjne. Niewielka masa i ergonomiczny kształt pustaka pozwala na bezpieczny “uchwyt” podczas rozkładania stropu. Mniejsze zużycie belek. Wysoki stosunek nośności do masy.

Tabela wymiarów stropów

Tabela danych technicznych

Pustaki szalunkowe typu L

Służy do obmurowania wieńca stropowego bez konieczności stosowania szalunku drewnianego. Ułatwia jednocześnie wylanie odpowiedniej wysokości nadbetonu.

ksztaltki-typuL
ksztatkaC1

Pustak szalunkowy
typu C

Jest uzupełnieniem pustaka L. Stosowany do obmurowania wieńca stropowego wewnętrznych ścian nośnych.

ksztatkaU2

Pustak szalunkowy
typu U

Keramzytowy, przeznaczony do kształtowania nadproży i elementów konstrukcyjnych.

Badania przenikalności cieplnej stropu teriva

StropyWymiary

BadaniaTelestrop