Systemy stropowe
dla wymagających

TELE-STROP-SYSTEM jest rodzinną firmą, która zaistniała na rynku w 1982 roku. Produkujemy gęstożebrowe stropy Teriva oraz inne rozwiązania, które stosuje się w budownictwie domów oraz obiektów użyteczności publicznej. Oferowane przez nas systemy stropowe są lekkie, wytrzymałe i doskonale zatrzymują ciepło. Ponadto zapewniają izolację akustyczną na najwyższym poziomie. W zakresie produkcji stropów gęstożebrowych posiadamy certyfikat uprawniający do oznaczenia wyrobów znakiem bezpieczeństwa. Z Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym Im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy (obecnie Politechnika Bydgoska) zrealizowaliśmy program pt. ”Energooszczędne rozwiązanie stropu typu Teriva”, oraz nawiązaliśmy stałą współpracę w zakresie badań, nowych technologii i certyfikacji. Posiadamy System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015. W 2016 roku dobry wizerunek firmy został doceniony przez nadanie certyfikatu „Przedsiębiorstwo Fair Play” przez Krajową Izbę Gospodarczą.

 

Produkujemy również bloczki fundamentowe, nadproża, a także systemy kominowe i wentylacyjne. We wszystkich procesach produkcyjnych korzystamy z najlepszych surowców, które spełniają wymogi PN-EN. Dzięki temu możemy zagwarantować bardzo wysoką jakość naszych produktów.

 

Na każdy produkowany asortyment posiadamy Deklaracje Właściwości Użytkowych Produktu zgodną z obowiązującymi normami, wydaną przez uprawnione organy badawcze.

Pustaki Leca i najlepszy
beton towarowy

Oferujemy Państwu wysokojakościowe bloczki Leca. Wykonane z keramzytobetonu pustaki cechują się bardzo wysoką trwałością oraz doskonałymi walorami termoizolacyjnymi. Jednocześnie są bardzo lekkie, co znacząco ułatwia ich układanie. Pustak Leca BLOK (12) i pustak Leca BLOK akustyczny (18) może być z powodzeniem zastosowany do budowy ściany wewnętrznej o zwiększonej izolacji akustycznej. Produkujemy również bloczki Leca BLOK , które znajdują zastosowanie w ścianach zewnętrznych, piwnicznych oraz fundamentowych.

Nasza betoniarnia wytwarza wysokojakościowy beton towarowy, który dostarczamy we wskazane miejsce. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów ciężarowych, dzięki którym możliwy jest łatwy transport mieszanki oraz jej sprawne pompowanie.

Jeżeli mają Państwo pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
tel. 52 383 23 88

Wszelkie zapytania ofertowe mogą Państwo również kierować na adres e-mail:
biuro@telestrop.pl

GaleriaCertyfikaty