Systemy stropowe dla wymagających

TELE-STROP-SYSTEM jest rodzinną firmą, która zaistniała na rynku w 1982 roku. Produkujemy gęstożebrowe stropy Teriva oraz inne rozwiązania, które stosuje się w budownictwie domów oraz obiektów użyteczności publicznej. Oferowane przez nas systemy stropowe są lekkie, wytrzymałe i doskonale zatrzymują ciepło. Ponadto zapewniają izolację akustyczną na najwyższym poziomie. W zakresie produkcji stropów gęstożebrowych posiadamy certyfikat uprawniający do oznaczenia wyrobów znakiem bezpieczeństwa, który został wydany przez Zakład Technologii Betonów CEBET w Warszawie. Z Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym Im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy zrealizowaliśmy program pt.”Energooszczędne rozwiązanie stropu typu Teriva”

Produkujemy również bloczki fundamentowe, nadproża, a także systemy kominowe i wentylacyjne. We wszystkich procesach produkcyjnych korzystamy z najlepszych surowców, które spełniają wymogi PN-EN. Dzięki temu możemy zagwarantować bardzo wysoką jakość naszych produktów.

Pustaki Leca i najlepszy beton towarowy

Oferujemy Państwu wysokojakościowe bloczki Leca. Wykonane z keramzytobetonu pustaki cechują się bardzo wysoką trwałością oraz doskonałymi walorami termoizolacyjnymi. Jednocześnie są bardzo lekkie, co znacząco ułatwia ich układanie. Pustak Leca blok (12 )akustyczny 18 może być z powodzeniem zastosowany do budowy ściany wewnętrznej o zwiększonej izolacji akustycznej. Produkujemy również bloczki Leca , które znajdują zastosowanie w ścianach zewnętrznych, piwnicznych oraz fundamentowych.

Nasza betoniarnia wytwarza wysokojakościowy beton towarowy, który dostarczamy we wskazane miejsce. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów ciężarowych, dzięki którym możliwy jest łatwy transport mieszanki oraz jej sprawne pompowanie.